ForumTURK Teknoloji Ve Bilgi Forum - CZ COMBO - Korootkit - Koxp 1527-1528
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumTURK Teknoloji Ve Bilgi Forum - CZ COMBO - Korootkit - Koxp 1527-1528

ForumTURK Teknoloji Ve Bilgi Forum Cz Combo , Korootkit Cz Combo 1527 KingKoxp 1527 Download King ,Koxp Aktif Sürüm King ,Koxp 1527, King Koxp 1528 , Tek Tik 1527 ,Koxp Charlar , Knight Online Resimleri , Knight Online Koxp,Dupe,Koxp,Download,Flim İndir

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni windows yolda

YazarMesaj
ByZazaM
SiTe SaHiBi
SiTe SaHiBi
ByZazaM

Yeni windows yolda Empty
MesajKonu: Yeni windows yolda   Yeni windows yolda I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 1:23 am

Windows Vista yeni yeni yaygınlaşırken Microsoft, yeni sürüm için hazırlıklarını tamamlamak üzere..

Windows Vista daha henüz tam oturmamış ve ilk yama paketinin Türkçe sürümü çıkmamış durumdayken, yeni Windows'un tarihi gittikçe netleşiyor.
Bill Gates, artık dünyanın en zengin kişisi olmayabilir ama ilk beş içindeki yerini hâlâ koruyor. Diğer taraftan artık etkin şekilde Microsoft'un tepesindeki işlerini bırakmış olsa da, hâlen teknoloji konusunda gidişatı belirleyici güçte kişiler arasında. Bu konumunu uzun süre koruyacağa benzeyen Bill Gates, önümüzdeki sene ve sonrasında, Windows'un yeni sürümünün çıkabileceğini de belirterek önemli bir açıklama yaptı.

2009-2010 Gibi Gelecek

Her ne kadar bu tarihin testlerin başlayacağı tarih mi, yoksa işletim sisteminin piyasaya sürüleceği tarih mi olduğu konusunda net bir bilgi yok. Bu durumu değerlendirdiğimiz çeşitli haberlerde 2009-2010 gibi yeni bir Windows sürümünün, anılan kod adıyla Windows 7, geleceği tahminlerini yapmıştık.
http://forumturk.findtalk.biz

Yeni windows yolda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Bir Bug Buldum(AliKazaN)
» KESN - Yeni Kolay Premium Alma Sistemi
» Windows Live Messenger Virus Temizleme Yontemi